Produxy.nu is het interne stage bedrijf van VSO school: Auris College Goes. Leerlingen produceren tijdens de stage zeer gevarieerde producten. Ook vanuit mini ondernemingen uit de sectoren Zorg en Welzijn, Groen, Techniek en Economie leveren producten en diensten aan voor de webwinkel.

Doel van de webwinkel “Produxy” is de leerlingen verder te ontwikkelen op weg naar arbeid. “Zo leren we om te gaan met o.a. kwaliteitseisen, werken onder tijdsdruk, samenwerken en communiceren. Dit laatste is voor ons erg belangrijk, want alle leerlingen op onze school hebben hier op een of andere manier problemen mee. Dus mails versturen en beantwoorden, klantcontacten en het afhalen en opsturen van producten dragen bij om onze communicatie te oefenen en te verbeteren.”, zegt docent Wouter.  

Meer informatie is mogelijk via de webshop-docent Wouter van der Linden  van VSO Auris Goes.

https://auris.schoolwebwinkel.nl/